Vraag aan bestuur

Heb je een vraag aan het bestuur? Stuur dan een e-mail naar: bestuur@tsharen.nl

Het bestuur bestaat uit de onderstaande bestuursleden:

Voorzitter & technische commissie Hans Foekens voorzitter@tsharen.nl
Penningmeester    John Luschen penningmeester@tsharen.nl
Secretaris    Lennaert Roekx secretaris@tsharen.nl
Jeugdcommissie    Kim van der Werff jeugdcommissie@tsharen.nl
Communicatie & PR    Joyce Dekker    communicatie@tsharen.nl 
Activiteiten en toernooien    Tomas Hiemstra    tact@tsharen.nl
Squash    Vacature squash@tsharen.nl


Contactgegevens

  • Telefoon: 050 534 35 34 (telefoonnummer administratie)
  • Fax: 050 534 31 82
  • E-mail: bestuur@tsharen.nl
  • Post: Bestuur TSH, Oosterweg 86, 9751 PK Haren

Downloads: